Įgyvendinti projektai

Sveiki atvykę į projektų puslapį, čia galite pamatyti projektų pavyzdžius.

Sveiki atvykę į projektų puslapį, čia galite pamatyti projektų pavyzdžius. Kuriant ir įgyvendinant klientų projektus suteikiame jiems kontroliuoti projekto kūrimą. Čia klientai mato projekto kūrimo eigą, gali palikti komentarus, pageidavimus, dalis nustatymų prieinami Jums, klientai (projekto data, nuorodos, užduotys, failai, komentarai…).

Visiškai ramiam protui

Ką sako mūsų klientai

Skambinkite mums šiandien
5/5

Ačiū už svetainę. Net nesitikėjau, kad darbai bus atlikti taip greitai ir kokybiškai. Esu turėjęs kitokios patirties, kuriant tinklalapį. Rekomenduoju!

5/5

Dar kartą teko pasinaudoti Rasos paslaugomis. Ir šį kartą tik geriausi atsiliepimai. Viskas įvykdyta puikiai

5/5

"100% sugebėjo įgyvendinti mano idėją"

Jei Jums reikia susikurti arba patobulinti Jūsų internetinę svetainę – daugiau nebeieškokite ir rinkitės Rasą, tikrai gausite norimą, ir dar geresnį rezultatą nei tikėjotės, ir super greitai.

Be galo kruopšti, darbšti, su stipriomis web development žiniom. Rasa 100% sugebėjo įgyvendinti mano idėją nuo mažiausių detalių iki tobulo bendro vaizdo. Apibudinant vienu sakiniu: suprantanti esmę iš puse žodžio, darbą atliekanti kosminiu greičiu.

Daugiau atsiliepimų

5/5

Dėkoju Rasai už puslapio pirmiausiai sukūrimą, paskui šaunų atnaujinimą pasikeitus norams, išaugus poreikiams. Smagu bendradarbiauti jau kurį laiką.

5/5

Rekomenduoju – puikiai įgyvendino tai, ko prašiau. Svarbu buvo tik išsakyti ko ir kaip noriu. Rasa kūrė vaikiškų prekių parduotuvę, teikia jos priežiūros paslaugas. Esu labai patenkinta jos darbu.

5/5

Esu labai dėkinga už operatyviai atliktà darbà!!! 100% gavau tai ko norėjau, tikiuosi bendradarbiauti ir ateityje.

5/5

Dėkoju Rasai už šaunų bendradarbiavimą. Svetainę sukūrė tiksliai taip, kaip aš pasakiau, kad įsivaizduoju, mano norus įvykdė 100%. Tikrai rekomenduoju.

5/5

Kaip su tokia išrankia kliente kaip aš, tai puikiai susitvarkyta ? Labai kruopščiai ir atsakakingai dirba savo darbą, esu labai patenkinta sukurta svetaine.

5/5

Nesitikėjau, kad taip greitai ir kokybiškai įmanoma sukurti el. parduotuvę. Profesionalus aptarnavimas. Labai didelį įspūdį paliko reagavimas į iškilusias problemas, pataisymus, komentarus -čia ir dabar.

Susisiekite

Susisiekite ir aptarsime kaip Jūsų viziją paversti realybe.

Parašykite komentarą

Scroll to Top